Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
34/35 (97%)
NE
1/35 (3%)
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 3
týden: 236
celkem: 38692

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Novinkou je také možnost příjmu 12 placených programů v Praze a okolí pomocí DVB-T2 Anténa+ vysílaných v multiplexu na kanále 46.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

ANTÉNA+ Startovací balíček
NOVINKA
Novinka

ANTÉNA+ Startovací balíček

0% (0 hodnocení)
Neznámá
499,00 Kč
katalogové číslo: ANTÉNA+
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:411,55 Kč
cena vč. DPH:497,98 Kč
RP:1,02 Kč
cena celkem (+ AF + RP):499,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - v současné době je pozastaven prodej služeb ANTÉNA+

ANTÉNA+ dává možnost Vaší televizi s příjmem DVB-T2 si užívat rozšířeného příjmu dalších deseti programů s nízkými měsíčními náklady. Jedná se o službu dostupnou v Praze a okolí, která je provozována společností Skylink

Startovací balíček určený pro příjem programové nabídky ANTÉNA+ obsahuje dekódovací modul CAM701 Anténa+ včetně 2-měsíčního předplatného.

Více informací zde: ANTÉNA+

 

ANTÉNA+ dává možnost Vaší televizi s příjmem DVB-T2 si užívat rozšířeného příjmu dalších deseti programů s nízkými měsíčními náklady. Jedná se o službu dostupnou v Praze a okolí, která je provozována společností

Více zde: https://anteny-iskra.webnode.cz/antena/

 

ANTÉNA+ dává možnost Vaší televizi s příjmem DVB-T2 si užívat rozšířeného příjmu dalších deseti programů s nízkými měsíčními náklady. Jedná se o službu dostupnou v Praze a okolí, která je provozována společností Skylink za pomoci terestrického šíření společností  Prague Digital TV, v normě DVB-T2 na kanále K46. Parametry a umístění vysílačů RS4.

Více zde: https://anteny-iskra.webnode.cz/antena/
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby