Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
22/22 (100%)
NE
0/22 (0%)
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 13
týden: 315
celkem: 28955

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Novinkou je také možnost příjmu 12 placených programů v Praze a okolí pomocí DVB-T2 Anténa+ vysílaných v multiplexu na kanále 46.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Hardwarové novinky SKYLINK

21. 10. 2021, 22:19

CAM 803 - nový Nagra modul pro Skylink

Na český a slovenský trh se v nadcházejících týdnech dostane do prodeje nový přístupový modul pro příjem programové nabídky česko-slovenské satelitní platformy Skylink, kterou provozuje společnost M7 Group (Canal+ Luxembourg). Nový modul nese označení CAM 803.

Pod obchodním označením CAM 803 se skrývá dekódovací modul se systémem podmíněného přístupu Nagra MA (Nagra Media Access/Nagravision) se zabudovanou virtuální přístupovou kartou Skylink. Podobně jako v případě dříve uvedeného modulu CAM 701 se systémem Viaccess Orca.

Přístupový modul rozšíří nabídku přijímacího zařízení na trhu pro satelitní platformu Skylink. Po přijímači Kaon MZ-52 s integrovaným dekodérem NAGRA přichází na trh řešení, které je určeno pro televizory, případně pro set top boxy s podporou CI+ rozhraní.

Firmware modulu bude podporovat funkci FastScan pro rychlou instalaci programové nabídky Skylinku pro český a slovenský trh. Menu modulu bude v češtině a slovenštině. Doporučená prodejní cena bude 1.100,- Kč včetně DPH v Česku, resp. 41,- eur na Slovensku.

Do prodejní sítě se modul dostane během listopadu (november) 2021.

Je třeba zdůraznit, že s uvedením dalšího přijímacího zařízení se systémem NAGRA nedochází k žádným změnám pro stávající zákazníky Skylink. Současné moduly a přijímače s licencovaným dekodérem Irdeto a Viaccess zůstávají nadále využitelné pro všechny programy, které nabízí Skylink ze satelitů Astra na pozicích 23,5°E a 19,2°E.

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka). Další informace