počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb
Hotovostní Převodem na účet Dobírka Zásilkovna CZ
Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
17/17 (100%)
NE
0/17 (0%)
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 30
týden: 89
celkem: 23988

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Pro tuto službu, pokud nejste majiteli nového televizoru Smart, který tuto aplikaci již má, nabízíme certifikovaný multimediální box TESLA, který ke svému televizoru připojíte HDMI kabelem a do internetové sítě buď pomocí kabelu či domácí WiFi sítě. Další alternativou je satelitní přijímač s funkcí Skylink LiveTV Kaon MZ-102, či pro náročného uživatele nový combo přijímač Smart Mascom MC9130UHDCI. Více informací najdete přímo v E-shopu. Novinkou je také možnost příjmu 12 placených programů v Praze a okolí pomocí DVB-T2 Anténa+

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

produkty v akci
Odsavač pájecích výparů
původní cena: 1 290,00 Kč
1 090,00 Kč
Anténa TV/FM pokojová Bandridge
původní cena: 169,00 Kč
98,00 Kč
Kabel video SCART-3CINCH přepínací  1,5m Bandridge
původní cena: 289,00 Kč
199,00 Kč
SodaStream sirup 750ml Jablko
+23% ZDARMA
původní cena: 149,00 Kč
129,00 Kč
Kabel video SCART-SCART přímý  5,0m Bandridge
původní cena: 369,00 Kč
239,00 Kč

Montáže

Instalujeme antény televizní, rozhlasové a satelitní včetně rozvodů a to od malých individuálních, přes středního rozsahu v rodinných domcích až po velké domovní rozvody v bytových domech MATV a SMATV. Nabízíme komplexní řešení rozvodů sdělovací a zabezpečovací techniky - TV a SAT rozvodů, PC sítí, zabezpečovacích, kamerových a dveřních komunikačních systémů.

Informace ke změně příjmu (nutným úpravám) ve společných televizních rozvodech v normě DVB-T2

Naše firma se také zabývá výstavbou či rekonstrukcí STA (společných televizních antén). S přechodem na nový standart dochází ke změnám přijímaných kanálů, které jsou ve správně realizovaných středních a větších rozvodech STA distribuovány pomocí kanálových zesilovačů či kanálových konvertorů do nižších kanálů, a tím tedy vyžadují změnu (nastavení) na příjem těchto frekvencí. V některých případech také může dojít k nutnosti oprav či výměn vlastních antén, kabelů, filtrů,...vzhledem k jejich postupnému stárnutí či jiných vlivů ovlivňující kvalitu signálu. Vzhledem k těmto skutečnostem Vám nemůžeme zajistit "od stolu" reálné posouzení a cenovou nabídku nutných úprav vaší STA.

A právě v tomto případě Vám nabízíme možnost nejprve objednání služby tzv. "revize STA", kterou na místě zjistíme nejprve mechanické vlastnosti a kvalitu anténního stožáru, antén, kabelů, atd. přes použitou technologii a měření stávajícího stavu STA včetně měřicího protokolu. Na těchto základech vám vypracujeme naše doporučení co vyměnit, co a proč doplnit a čím osadit hlavní stanici, včetně cenové kalkulace od naší firmy. Samozřejmě budeme v průběhu s vámi konzultovat jaká další rozšíření můžeme provést, např. příjem rozhlasového vysílání FM či digitálního rozhlasu DAB, které většinou v STA chybí. I kdyby jste následně nedali přednost naší cenové variantě, máte v rukou současný stav a doporučení, kterým směrem jít v otázce rekonstrukce STA.

Za tuto službu zaplatíte v rozmezí 1.500-2.000,- Kč bez DPH, dle rozsahu měření a v případě větší vzdálenosti od naší provozovny se navýší o dopravní náklady.

U našich montáží nejen STA dodržujeme zásady použití správných komponentů, obvodových řešení a dodržování doporučených norem ve stavu k navržené koncepci a ne instalací typu aby to nějak hrálo a lidi si moc nestěžovali, hlavně že to bude levnější. Věřte, že tímto nikdy nikdo neušetřil a již hodně takovýchto instalací jsme nejen viděli, ale celé předělávali.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).