počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
statické stránky
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 0
týden: 124
celkem: 13428

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv . Pro tuto službu, pokud nejste majiteli nového televizoru Smart, který tuto aplikaci již má, nabízíme certifikovaný multimediální box TESLA, který ke svému televizoru připojíte HDMI kabelem a do internetové sítě buď pomocí kabelu či domácí WiFi sítě. Více najdete přímo v E-shopu.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

Informace o novém satelitním přijímači pro Skylink EVO-S od firmy Samsung

 

produkty v akci
Anténa TV/FM pokojová Bandridge
původní cena: 169,00 Kč
98,00 Kč
HT-501 odizolovávač PC a TEL kabelů a vodičů
původní cena: 159,00 Kč
89,00 Kč
SodaStream bombička CO2+free 4ks skleničky
původní cena: 1 098,00 Kč
699,00 Kč
AT91 přenoska MM Audio Technika
původní cena: 799,00 Kč
679,00 Kč
nejnovější produkty
NOVINKA
1 999,00 Kč

Montáže

Instalujeme antény televizní, rozhlasové a satelitní včetně rozvodů a to od malých individuálních, přes středního rozsahu v rodinných domcích až po velké domovní rozvody v bytových domech MATV a SMATV. Nabízíme komplexní řešení rozvodů sdělovací a zabezpečovací techniky - TV a SAT rozvodů, PC sítí, zabezpečovacích, kamerových a dveřních komunikačních systémů.

Informace ke změně příjmu (nutným úpravám) ve společných televizních rozvodech v normě DVB-T2

Naše firma se také zabývá výstavbou či rekonstrukcí STA (společných televizních antén). S přechodem na nový standart dochází ke změnám přijímaných kanálů, které jsou ve správně realizovaných středních a větších rozvodech STA distribuovány pomocí kanálových zesilovačů či kanálových konvertorů do nižších kanálů, a tím tedy vyžadují změnu (nastavení) na příjem těchto frekvencí. V některých případech také může dojít k nutnosti oprav či výměn vlastních antén, kabelů, filtrů,...vzhledem k jejich postupnému stárnutí či jiných vlivů ovlivňující kvalitu signálu. Vzhledem k těmto skutečnostem Vám nemůžeme zajistit "od stolu" reálné posouzení a cenovou nabídku nutných úprav vaší STA.

A právě v tomto případě Vám nabízíme možnost nejprve objednání služby tzv. "revize STA", kterou na místě zjistíme nejprve mechanické vlastnosti a kvalitu anténního stožáru, antén, kabelů, atd. přes použitou technologii a měření stávajícího stavu STA včetně měřicího protokolu. Na těchto základech vám vypracujeme naše doporučení co vyměnit, co a proč doplnit a čím osadit hlavní stanici, včetně cenové kalkulace od naší firmy. Samozřejmě budeme v průběhu s vámi konzultovat jaká další rozšíření můžeme provést, např. příjem rozhlasového vysílání FM či digitálního rozhlasu DAB, které většinou v STA chybí. I kdyby jste následně nedali přednost naší cenové variantě, máte v rukou současný stav a doporučení, kterým směrem jít v otázce rekonstrukce STA.

Za tuto službu zaplatíte v rozmezí 1.500-2.000,- Kč bez DPH, dle rozsahu měření a v případě větší vzdálenosti od naší provozovny se navýší o dopravní náklady.

U našich montáží nejen STA dodržujeme zásady použití správných komponentů, obvodových řešení a dodržování doporučených norem ve stavu k navržené koncepci a ne instalací typu aby to nějak hrálo a lidi si moc nestěžovali, hlavně že to bude levnější. Věřte, že tímto nikdy nikdo neušetřil a již hodně takovýchto instalací jsme nejen viděli, ale celé předělávali.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).