Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
34/35 (97%)
NE
1/35 (3%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 4
týden: 237
celkem: 38693

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Novinkou je také možnost příjmu 12 placených programů v Praze a okolí pomocí DVB-T2 Anténa+ vysílaných v multiplexu na kanále 46.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

PŘIPRAVUJEME

PLEXI krabička pro digitronové hodiny ze stavebnice Fy Tipa PT029

0% (0 hodnocení)
Na dotaz
katalogové číslo: PK-PT029
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Připravili jsme pro Vás možnost vestavby digitronových hodin ze stavebnice firmy Tipa PT029 do moderní PLEXI krabičky. Jedná se o komplet dvou plexisklové dílů přesně frézovaných a ohýbaných do tvaru U tak, aby mohli vzájemně bez použití nástrojů či spojovacího materiálu přesně zapadnou do sebe pomocí otvorů (zámečků). Tím vznikne krásný obal vaší DIY konstrukce digitronových hodin.

Záměrně byla zvolena barevná kombinace průhledného a červeného plexiskla, tak aby čelní pohled a svit digitronů byl zdůrazněn červenou barvou, jako se užívalo v původních zařízeních osazených digitrony a pohled dovnitř byl průhledný k vyniknutí celkové konstrukce a součástek na plošném spoji.

Součástí je i potřebný montážní materiál k upevnění plošného spoje, pouzdro na záložní baterii 9V, konektor pro vstupní napájecí adaptér atd., abyste nemuseli již nic dalšího shánět a rovnou se těšily, že dáte svému funkčnímu dílu digitronových hodin také pěkný kabát.

Upozornění: tento typ je určen pouze pro stavebnici PT029 a pro základní verzi bez dodatečného podsvícení LEDkami (vzhledem k původnímu RETRO designu s červeným plexisklem by jejich svit nevynikl). Verze pro stavebnice PT029B či PT029C dle případného zájmu máme v plánu realizovat.

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby