Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
22/22 (100%)
NE
0/22 (0%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 7
týden: 309
celkem: 28949

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Novinkou je také možnost příjmu 12 placených programů v Praze a okolí pomocí DVB-T2 Anténa+ vysílaných v multiplexu na kanále 46.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

JOJ Šport

05. 10. 2021, 22:31

JOJ Šport zahájil testy na Skylinku i freeSATu

Na slovenský televizní trh vstupuje nový sportovní kanál. Komerční televizní skupina JOJ spouští nový projekt s názvem JOJ Šport. Stanice se zaměří na slovenský sport a domácí sportovce.

Vysílání JOJ Šport bude od svého spuštění dostupné zákazníkům satelitních platforem Skylink a freeSAT. Na DTH službě Skylink bude program dostupný v HD rozlišení, na freeSATu v SD. Termín zahájení pravidelného vysílání JOJ Šport je nyní v rukou provozovatele stanice. Televizní operátor spustil kanál, který si již mohou naladit koncoví zákazníci.

technické parametry - Skylink:

satelit: Astra 3B (23,5°E)
frekvence: 11,876 GHz
polarizace: horizontální
SR: 29900 ksymb/s
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

JOJ Sport HD
service ID: 13214
video PID: 7261 (MPEG-4/HD)
audio PIDy: 7262 (MPEG, slovensky), 7263 (MPEG, původní znění)
CA systémy: Irdeto (CAID 0624, 0653), Nagra MA (CAID 181D), Viaccess (CAID 0500, provider id: 051910), Conax (CAID 0B02)
 

technické parametry - freeSAT:

satelit: Thor 6 (0,8°W)
frekvence: 12,283 GHz
polarizace: horizontální
SR: 30000 ksymb/s
FEC: 3/4
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

JOJ Sport
service ID: 31415
video PID: 2401 (MPEG-4/SD)
audio PIDy: 2411 (MPEG, slovensky), 2412 (MPEG, původní znění)
CA systémy: Irdeto (CAID 0653), Conax (CAID 0B02)

Vedle satelitu se testovací smyčka JOJ Šport HD objevila také ve slovenském celoplošném DVB-T2 multiplexu 1.

JOJ Šport je placený televizní kanál zaměřený na sport. Program se zaměří zejména na slovenský sport a slovenské sportovce působící ve slovenských a zahraničních ligách. JOJ Šport hodlá přinést okolo 20 živých přenosů týdně během hlavních sportovních sezón, téměř 800 zápasů z domácích ligových soutěží komplet ve vlastní produkce a celkově více než 6500 hodin živých přenosů ročně.

Stanice se zaměří na prezentaci slovenských klubů a sportovců, představí i juniorské a mládežnické sportovce a ligy.

V programu JOJ Šport nebudou chybět zimní sporty - hokej, sjezdové lyžování, snowboard, freestyle, boby a skeleton či curling, fotbal, atletika, triatlon, tenis, halové sporty jako basketbal, volejbal, házená, florbal, badminton ale i E-gaming a další atraktivní sportovní disciplíny.
 

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka). Další informace