počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb
Hotovostní Převodem na účet Dobírka Zásilkovna CZ
Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
17/17 (100%)
NE
0/17 (0%)
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 30
týden: 89
celkem: 23988

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Pro tuto službu, pokud nejste majiteli nového televizoru Smart, který tuto aplikaci již má, nabízíme certifikovaný multimediální box TESLA, který ke svému televizoru připojíte HDMI kabelem a do internetové sítě buď pomocí kabelu či domácí WiFi sítě. Další alternativou je satelitní přijímač s funkcí Skylink LiveTV Kaon MZ-102, či pro náročného uživatele nový combo přijímač Smart Mascom MC9130UHDCI. Více informací najdete přímo v E-shopu. Novinkou je také možnost příjmu 12 placených programů v Praze a okolí pomocí DVB-T2 Anténa+

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

produkty v akci
SodaStream sirup 750ml Jablko
+23% ZDARMA
původní cena: 149,00 Kč
129,00 Kč
HT-501 odizolovávač PC a TEL kabelů a vodičů
původní cena: 159,00 Kč
89,00 Kč
Kabel video SCART-SCART přímý 5,0m Bandridge
původní cena: 369,00 Kč
239,00 Kč
Konektor F kompresní 7mm OEM bal.10ks
původní cena: 120,00 Kč
90,00 Kč
Odsavač pájecích výparů
původní cena: 1 290,00 Kč
1 090,00 Kč

Prodejna

Máme kamennou prodejnu, která se nachází na adrese U Lékárny 598 na PRAZE 5 - Zbraslavi, nedaleko od Zbraslavského náměstí.

Zde najdete kompletní sortiment anténní a satelitní techniky, různá příslušenství, samozřejmě audio-video a televizní techniku, příslušenství pro domácnost a vše co nějak souvisí s elektronikou.

Mimo jiné u nás můžete odevzdat Vaše vysloužilé miláčky - elektronická zařízení, či primární baterie, záložní akumulátory a autobaterie. Jsme součástí celostátního systému zpětného odběru elektrozařízení společností Asekol a Ecobat.


                   

Na této adrese Vám ověříme platnost dekódovacích karet Skylink. Dále provedeme registraci nové karty. Můžete zde bez čekání a vyplňování složenek či příkazu uhradit Vámi zvolené služby Skylink (předplatné, servisní poplatek) či si přiobjednat druhou (příp.třetí) kartu NEXT. Stačí pouze číslo Vaší dekódovací karty. Při platbě zvoleného balíčku Vám můžeme na přání nastavit pozdější datum spuštění (aktivace), nebo naopak, pokud jste zapoměli uhradit služby, u nás Vám je zaktivujeme maximálně do pěti minut. Také u nás můžete získát Skylink NAPLNO s instalací na klíč.

Více informací získáte na stránce Skylink NAPLNO. Vše ostatní zařídíte u nás na prodejně :

 • Kamená prodejna
  • ul.U Lékárny 598, PRAHA 5 - Zbraslav                          
 • Aktivace programů na prodejně
  • na Vaší dekódovací kartě do 5minut !
 • Skylink NAPLNO s instalací na klíč
 • MONTÁŽE satelitní i anténní techniky
 • SERVIS nejen sat.a anténní techniky
 • INSTALACE satelitních kompletů

              

Pro více informací volejte +420 606 635 833.

Víte, že nově Skylink nabízí dvě doplňkové služby? Videopůjčovnu BANAXI a SKYLINK LIVE TV, která Vám umožní sledovat TV vysílání živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

     

Zde je kompletní přehled programů a balíčků ke stažení a aktuální ceník Skylink je zde.

Přijeli jste na chatu a nefunguje vám televize?

Váš přijímač byl pravděpodobně delší dobu vypnutý a je třeba jej znovu spustit. Zde najdete návod jak spustit přijímač, který byl delší dobu vypnutý. Aktuální tabulku parametrů pro naladění programů Skylink naleznete zde.


Zde si také objednáte montáž, sjednáte opravu, či pronajmete zvukovou a světelnou techniku.


Jsme prodejci Sodastream - přístroje, sady, sirupy, příslušenství a výměnné místo originálních bombiček. Cena výměny bombičky je 200,-Kč.

    

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).