Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
49/53 (92%)
NE
4/53 (8%)
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 4
týden: 360
celkem: 54150

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Dopravy a platby

V rámci ČR:

Dopravné a platby:

  • Osobně (na prodejně v době otevíracích hodin, viz.KONTAKTY), platba hotově či předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury)
  • Česká pošta - doporučené psaní (pouze pro malé zásilky o maximální velikosti 50x35x5cm a hmotnosti do 1kg, příp.2kg) při platbě předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury)
  • Zásilkovna CZ, platba předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury), platba dobírkou je možná pouze při hodnotě objednávky od 800,- Kč a výše
  • PPL ČR, platba předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury), příp. dobírkou (vyšší částka dle ceníku PPL a je odvislá od hodnoty dobírkové částky)
  • DPD ČR, platba předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury), příp. dobírkou (vyšší částka dle ceníku a je odvislá od hodnoty dobírkové částky) - výhodou je možné zaslání větších zásilek jako jsou některé typy antén a to bez nadrozměrného příplatku, používající jiní dopravci, ale i výhodná cena malých balíčků na adresu či ještě výhodnějších výdejních míst

V rámci SR:

Dopravné a platby:

  • Zásilkovna SK, platba dobírkou  - v současné době je toto jediný a možný způsob (za nejnižší ceny, s možností platby dobírkou v EUR, bez dodatečných či skrytých poplatků za převody apod.) dopravy a platby objednaného zboží na Slovensko (prosím respektujte to, jinou dopravu a platbu nejsme schopni zajistit...vysoké ceny, poplatky za převody,...). Cenu k úhradě dobírky uvidíte již v systému sledování zásilky track&tracer a to přímo v měně EUR (Zásilkovna automaticky přepočítává dle aktuálního kurzu, bez dalších poplatků).

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby