počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb
Hotovostní Převodem na účet Dobírka Zásilkovna CZ
Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
17/17 (100%)
NE
0/17 (0%)
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 35
týden: 94
celkem: 23993

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Pro tuto službu, pokud nejste majiteli nového televizoru Smart, který tuto aplikaci již má, nabízíme certifikovaný multimediální box TESLA, který ke svému televizoru připojíte HDMI kabelem a do internetové sítě buď pomocí kabelu či domácí WiFi sítě. Další alternativou je satelitní přijímač s funkcí Skylink LiveTV Kaon MZ-102, či pro náročného uživatele nový combo přijímač Smart Mascom MC9130UHDCI. Více informací najdete přímo v E-shopu. Novinkou je také možnost příjmu 12 placených programů v Praze a okolí pomocí DVB-T2 Anténa+

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

produkty v akci
Konektor F kompresní 7mm OEM bal.10ks
původní cena: 120,00 Kč
90,00 Kč
Čistící štěteček na Gramofonové desky
původní cena: 164,00 Kč
149,00 Kč
SodaStream lahev 2x1/2l DuoPack Ladies Edition B&W
původní cena: 299,00 Kč
249,00 Kč
SodaStream bombička CO2+free 4ks skleničky
původní cena: 1 098,00 Kč
699,00 Kč
SodaStream sirup 750ml Jablko
+23% ZDARMA
původní cena: 149,00 Kč
129,00 Kč

Servis

Již třicet let se naše firma věnuje opravám a servisu výrobků spotřební elektroniky a to v oblasti audio techniky (rádia, zesilovače, věže, mini a midi systémy, CD, TD a MD přehrávače, gramofony atd.) video techniky(videorekordéry, DVD přehrávače a rekordéry) satelitní techniky (set-top-boxy televizní a satelitní) a dalších výrobků elektroniky.

Také provádíme servis profesionální zvukové elektroniky (výkonové zesilovače, PA systémy, komba, ... včetně elektronkových)

Nově se zabýváme opravou a repasí Vašich elektronických miláčků vyrobených v letech 70-tých po přelom století, od středních po vysokou třídu. Jejich opravy se mnohdy vyplatí a to jak díky kvalitě zpracování výrobku, tak jeho užitým vlastnostem a vysokým technickým parametrům, nemluvě o citovém vztahu k nim. 

  • Pozáruční opravy elektroniky všech značek
  • Možnost zaslání výrobku do opravy poštou nebo přepravní službou
  • Objednávky a prodej náhradních dílů, příslušenství, dálkových ovladačů
  • Pro více informací volejte +420 602 335 833

Servisní pracoviště

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK : 

http://anteny-iskra.webnode.cz/otazky-a-odpovedi/

SPECIALITY SLUŽEB :

  • KOMPLETNÍ SERVIS GRAMOFONŮ - výměna řemínků, motorků, kompletní vyčištění a namazání, výměna celých vložek či hrotů, jejich správné a přesné nastavení (celé přenosky), kontrola otáček a kolísání (na přání protokol s naměřenými parametry). Měření pomocí kontrolních a měřicích desek provádíme pouze u kvalitních přístrojů (ne současné plastové, převážně "retro" gramofony a jiné "soustruhy") a u nových jehel (dbáme na dlouhodobou kvalitu drahých měřicích desek, které jsou ve většině případů dnes nesehnatelné)
  • DIY úpravy GRAMOFONŮ - úpravy uložení a odpružení motorků, správné oddělení signálových zemí od uzeměných dílů a šasí, překabelování raménka, výměny signálových kabelů a konektorů,...
  • DIY leštění PLEXI krytů - pomocí speciálních a excentických leštiček, různých kotoučů a brusných, lešticích past Vám plexisklový kryt uvedeme téměř k dokonalému původnímu vzhledu (cena od 590,-Kč)
  • DIY čištění VINILŮ - ke kvalitní údržbě Vašich vinilových desek nabízíme spoustu užitečných pomůcek k jejich ošetření, navíc Vám nabídneme speciální roztok k ošetření mokrou cestou a to přímo z naší produkce, vyvinotou na základě dlouhodobých testů za zajímavé ceny
  • DIY servis, úpravy a nastavení legendárního gramofonu Tesla NC470 (NAD5120) - informujte se na možnosti úprav a vylepšení gramofonu, včetně nastavení speciálního antirezonančního raménka, na které máme příslušnou nastavovací desku a toto nastavení je potřeba provést např. po výměně vložky za jiný typ. Také máme speciální olej do tlumení raménka, který vzhledem ke stáří Vám mohl vytéct.
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).