Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
50/54 (93%)
NE
4/54 (7%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 4
týden: 65
celkem: 57907

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Nový DVB-T2 receiver na trhu se zajímavými funkcemi, aneb "kdo si počká, ten se dočká..."

09. 09. 2019, 17:00

Dnes bych Vám chtěl představit novinku na trhu přijímačů pro příjem DVB-T2 v obrazové normě HEVC (H.265) značky Mascom s typovým označením MC720T2. Dle výrobce je přístroj plně kompaktabilní pro příjem v ČR i SR pozemního televizního a rozhlasového vysílání.

Má vestavěný USB digitální videorekordér, přehrávač a aplikace s přístupem na síť. Zajišťuje příjem obrazu, zvuku, teletextu a dalších informací, šířených prostřednictvím nového DVB-T2 HEVC i staršího formátu DVB-T vysílání. Menu je provedeno v přehledném a snadno ovladatelném prostředí v několika jazycích včetně češtiny a slovenštiny.

Přípojnými konektory jsou anténní vstup i výstup (loop) pro případná další zařízení, HDMI konektor pro propojení s televizním přístrojem pomocí nejvyšší možné digitální kvality Full HD 1080, ale také i konektorem Scart při provozu se staršími i obrazovkovými televizory. Pro přístup na síť je standartní konektorem RJ45, propojení s AV centerem (digitální kino) může řešit Digital Audio koaxiální výstup Cinch konektorem. v neposlední řadě USB konektor pro připojení HDD k nahrávání pořadů.

Lahůdkou na závěr je nový typ přepracovaného dálkového ovládání s pěti přímými programovatelnými tlačítky pro ovládání současného televizoru. Toto ovládání je přístupné přímo, bez nutnosti přepnutí na dálkovém ovladači, tak jak je známe u jiných výrobců, pokud tuto funkci vůbec mají.

Tak teď již víte, proč ten slogan "kdo si počká, ten se dočká..." a tímto přeji příjemný prodej novému výrobku a s ním spoustu šťastných zákazníků, kteří nemusí používat dva dálkové ovladače...

 

Komentáře

Diskuze je prázdná.
váš email:
jméno:
text:

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby