Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
69/74 (93%)
NE
5/74 (7%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 0
týden: 74
celkem: 92676

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Servis

Již více než třicet let se naše firma věnuje opravám a servisu výrobků spotřební elektroniky a to v oblasti audio techniky (rádia, zesilovače, věže, mini a midi systémy, CD, TD a MD přehrávače, gramofony atd.) video techniky (videorekordéry, DVD přehrávače a rekordéry) satelitní techniky (set-top-boxy televizní a satelitní) a dalších výrobků spotřební a aplikované elektroniky.

Také provádíme servis profesionální zvukové elektroniky (výkonové zesilovače, PA systémy, komba, ... včetně elektronkových)

Nově se zabýváme opravou a repasí Vašich elektronických miláčků vyrobených v letech 70-tých až po přelom století, od střední po vysokou třídu jakosti, označovanou mimo jiné jako Hi-Fi (High Fidelity). Jejich opravy se mnohdy vyplatí a to jak díky kvalitě zpracování výrobku, tak jeho užitým vlastnostem a vysokým technickým parametrům, nemluvě o citovém vztahu k nim. Dalším kritériem je také skutečnost, že již některé typy výrobků je dnes obtížné sehnat, zda-li vůbec, vzhledem k ukončení výroby.

  • Pozáruční opravy elektroniky všech značek
  • Možnost zaslání výrobku do opravy poštou nebo přepravní službou
  • Objednávky a prodej náhradních dílů, příslušenství, dálkových ovladačů
  • Pro více informací volejte +420 602 335 833

Servisní pracoviště Pohled na naše měřicí pracoviště

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK : 

Otázky a odpovědi ZDE

SPECIALITY SERVISNÍCH SLUŽEB :

  • KOMPLETNÍ SERVIS GRAMOFONŮ - výměna řemínků, motorků, kompletní vyčištění a namazání, výměna celých vložek či hrotů, jejich správné a přesné nastavení (celé přenosky), kontrola otáček a kolísání (na přání protokol s naměřenými parametry). Měření pomocí kontrolních a měřicích desek provádíme pouze u kvalitních přístrojů (ne současné plastové, převážně "retro" gramofony a jiné "soustruhy") a u nových jehel (dbáme na dlouhodobou kvalitu drahých měřicích desek, které jsou ve většině případů dnes nesehnatelné)
  • DIY úpravy GRAMOFONŮ - úpravy uložení a odpružení motorků, správné oddělení signálových zemí od uzeměných dílů a šasí, překabelování raménka, výměny signálových kabelů a konektorů,...
  • DIY leštění PLEXI krytů - pomocí speciálních a excentických leštiček, různých kotoučů a brusných, lešticích past Vám plexisklový kryt uvedeme téměř k dokonalému původnímu vzhledu (cena od 590,-Kč)
  • DIY čištění VINILŮ - ke kvalitní údržbě Vašich vinilových desek nabízíme spoustu užitečných pomůcek k jejich ošetření, navíc Vám nabídneme speciální roztok k ošetření mokrou cestou a to přímo z naší produkce, vyvinotou na základě dlouhodobých testů za zajímavé ceny
  • DIY servis, úpravy a nastavení legendárního gramofonu Tesla NC470 (NAD5120) - informujte se na možnosti úprav a vylepšení gramofonu, včetně nastavení speciálního antirezonančního raménka, na které máme příslušnou nastavovací desku a toto nastavení je potřeba provést např. po výměně vložky za jiný typ. Také máme speciální olej do tlumení raménka, který vzhledem ke stáří Vám mohl vytéct.
  • ...a mnoho dalších

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám