Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
69/75 (92%)
NE
6/75 (8%)
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 47
týden: 450
celkem: 95468

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Prodejna

Máme kamennou prodejnu, která se nachází na adrese U Lékárny 598 na PRAZE 5 - Zbraslavi, nedaleko od Zbraslavského náměstí.

Zde najdete kompletní sortiment anténní a satelitní techniky, různá příslušenství, samozřejmě audio-video a televizní techniku, příslušenství pro domácnost a vše co nějak souvisí s elektronikou.

Mimo jiné u nás můžete odevzdat Vaše vysloužilé miláčky - elektronická zařízení, či primární baterie, záložní akumulátory a autobaterie. Jsme součástí celostátního systému zpětného odběru elektrozařízení společností Asekol a Ecobat.


                   

Na této adrese Vám ověříme platnost dekódovacích karet Skylink. Dále provedeme registraci nové karty. Můžete zde bez čekání a vyplňování složenek či příkazu uhradit Vámi zvolené služby Skylink (předplatné, servisní poplatek) či si přiobjednat druhou (příp.třetí) kartu NEXT. Stačí pouze číslo Vaší dekódovací karty. Při platbě zvoleného balíčku Vám můžeme na přání nastavit pozdější datum spuštění (aktivace), nebo naopak, pokud jste zapoměli uhradit služby, u nás Vám je zaktivujeme maximálně do pěti minut. Také u nás můžete získát Skylink NAPLNO s instalací na klíč.

Více informací získáte na stránce Skylink NAPLNO. Vše ostatní zařídíte u nás na prodejně :

  • Kamená prodejna
    • ul.U Lékárny 598, PRAHA 5 - Zbraslav                          
  • Aktivace programů na prodejně
    • na Vaší dekódovací kartě do 5minut !
  • Skylink NAPLNO s instalací na klíč
  • MONTÁŽE satelitní i anténní techniky
  • SERVIS nejen sat.a anténní techniky
  • INSTALACE satelitních kompletů

              

Pro více informací volejte +420 606 635 833.

Víte, že nově Skylink nabízí dvě doplňkové služby? SKYLINK LIVE TV, která Vám umožní sledovat TV vysílání živě nebo až 7 dní zpětně. Aplikaci lze instalovat až na 5 zařízení, přičemž současné sledování je možné na dvou zařízeních! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte tuto aplikaci pro přístup z PC. Druhou službou je nově možné k balíčku KOMBI+ nebo CANAL+, objednat APPLE TV+ za navýšení o pouhých 50,-Kč/měsíčně.

     

Zde je kompletní přehled programů a balíčků ke stažení a aktuální ceník satelitní televize Skylink je zde.

Ceníky pro stažení satelitní televize Skylink je zde a samostatné internetové televize Skylink LIVE TV naleznete zde.

Přijeli jste na chatu, chalupu, z dovolené,... a nefunguje vám satelitní televize?

Váš přijímač byl pravděpodobně delší dobu vypnutý a je třeba jej znovu spustit. Zde najdete návod jak spustit přijímač, který byl delší dobu vypnutý. Aktuální tabulku parametrů pro naladění programů Skylink naleznete zde.


Zde si také objednáte montáž, sjednáte opravu, či pronajmete zvukovou a světelnou techniku.


Jsme prodejci Sodastream - přístroje, sady, sirupy, příslušenství a výměnné místo originálních bombiček. Cena výměny bombičky je 230,-Kč. U nás si vyměníte starý (modro-zelený) i nový (fialový) typ originální bombičky sodastream.

    

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám