Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
69/74 (93%)
NE
5/74 (7%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 69
týden: 807
celkem: 92600

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Montáže

Instalujeme antény televizní, rozhlasové a satelitní včetně rozvodů a to od malých individuálních, přes středního rozsahu v rodinných domcích až po velké domovní rozvody v bytových domech MATV a SMATV. Nabízíme komplexní řešení rozvodů sdělovací a zabezpečovací techniky - TV a SAT rozvodů, PC sítí, zabezpečovacích, kamerových a dveřních komunikačních systémů.

Informace ke změně příjmu (nutným úpravám) ve společných televizních rozvodech v normě DVB-T2

Naše firma se také zabývá výstavbou či rekonstrukcí STA (společných televizních antén). S přechodem na nový standart dochází ke změnám přijímaných kanálů, které jsou ve správně realizovaných středních a větších rozvodech STA distribuovány pomocí kanálových zesilovačů či kanálových konvertorů do nižších kanálů, a tím tedy vyžadují změnu (nastavení) na příjem těchto frekvencí. V některých případech také může dojít k nutnosti oprav či výměn vlastních antén, kabelů, filtrů,...vzhledem k jejich postupnému stárnutí či jiných vlivů ovlivňující kvalitu signálu. Vzhledem k těmto skutečnostem Vám nemůžeme zajistit "od stolu" reálné posouzení a cenovou nabídku nutných úprav vaší STA.

A právě v tomto případě Vám nabízíme možnost nejprve objednání služby tzv. "revize STA", kterou na místě zjistíme nejprve mechanické vlastnosti a kvalitu anténního stožáru, antén, kabelů, atd. přes použitou technologii a měření stávajícího stavu STA včetně měřicího protokolu. Na těchto základech vám vypracujeme naše doporučení co vyměnit, co a proč doplnit a čím osadit hlavní stanici, včetně cenové kalkulace od naší firmy. Samozřejmě budeme v průběhu s vámi konzultovat jaká další rozšíření můžeme provést, např. příjem rozhlasového vysílání FM či digitálního rozhlasu DAB, které většinou v STA chybí. I kdyby jste následně nedali přednost naší cenové variantě, máte v rukou současný stav a doporučení, kterým směrem jít v otázce rekonstrukce STA.

Za tuto službu zaplatíte v rozmezí 1.500-2.000,- Kč bez DPH, dle rozsahu měření a v případě větší vzdálenosti od naší provozovny se navýší o dopravní náklady.

U našich montáží nejen STA dodržujeme zásady použití správných komponentů, obvodových řešení a dodržování doporučených norem ve stavu k navržené koncepci a ne instalací typu aby to nějak hrálo a lidi si moc nestěžovali, hlavně že to bude levnější. Věřte, že tímto nikdy nikdo neušetřil a již hodně takovýchto instalací jsme nejen viděli, ale celé předělávali.

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám