Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
70/76 (92%)
NE
6/76 (8%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 27
týden: 153
celkem: 100339

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Dopravy a platby

Možnosti platby:

 • V hotovosti na prodejně při osobním odběru zboží
 • Dobírkou - u vybraných typů dopravy (viz.níže popis u jednotlivých doprav)
 • Bankovním převodem na účet 2402483008/2010 (platba předem), vedený u FIO banky
 • Platební kartou - pomocí platební brány ve spolupráci se společností ComGate Payments, a.s.
 • Platebními tlačítky bank - pomocí platební brány ve spolupráci se společností ComGate Payments, a.s.

V případě potřeby pro případné reklamace nebo dotazy k platbám pomocí platební brány na společnost ComGate Payments, a.s.:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b,
Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Dopravy v rámci ČR:

 • Osobně (na prodejně v době otevíracích hodin, viz.KONTAKTY), platba hotově či předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury)
 • Česká pošta - doporučené psaní (pouze pro malé zásilky o maximální velikosti 50x35x5cm a hmotnosti do 1kg, příp.2kg) při platbě předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury)
 • Zásilkovna CZ, platba předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury), platba dobírkou je možná pouze při hodnotě objednávky od 800,- Kč a výše
 • PPL ČR, platba předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury), příp. dobírkou (vyšší částka dle ceníku PPL a je odvislá od hodnoty dobírkové částky)
 • DPD ČR, platba předem na účet (po potvrzení objednávky na základě zaslané zálohové faktury), příp. dobírkou (vyšší částka dle ceníku a je odvislá od hodnoty dobírkové částky) - výhodou je možné zaslání větších zásilek (DPD Private - na adresu) jako jsou některé typy antén a to bez nadrozměrného příplatku, používající jiní dopravci, ale i výhodná cena malých balíčků na adresu či ještě výhodnějších výdejních míst (DPD Pickup - výdejní místo)

Dopravy v rámci SR:

 • Zásilkovna SK, platba dobírkou  - v současné době je toto jediný a možný způsob (za nejnižší ceny, s možností platby dobírkou v EUR, bez dodatečných či skrytých poplatků za převody apod.) dopravy a platby objednaného zboží na Slovensko (prosím respektujte to, jinou dopravu a platbu nejsme schopni zajistit...vysoké ceny, poplatky za převody,...). Cenu k úhradě dobírky uvidíte již v systému sledování zásilky track&tracer a to přímo v měně EUR (Zásilkovna automaticky přepočítává dle aktuálního kurzu, bez dalších poplatků).

 

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám