počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb
Hotovostní Převodem na účet Dobírka Zásilkovna CZ
Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
17/17 (100%)
NE
0/17 (0%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 32
týden: 91
celkem: 23990

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Pro tuto službu, pokud nejste majiteli nového televizoru Smart, který tuto aplikaci již má, nabízíme certifikovaný multimediální box TESLA, který ke svému televizoru připojíte HDMI kabelem a do internetové sítě buď pomocí kabelu či domácí WiFi sítě. Další alternativou je satelitní přijímač s funkcí Skylink LiveTV Kaon MZ-102, či pro náročného uživatele nový combo přijímač Smart Mascom MC9130UHDCI. Více informací najdete přímo v E-shopu. Novinkou je také možnost příjmu 12 placených programů v Praze a okolí pomocí DVB-T2 Anténa+

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT model K8EC

Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT model K8EC-PR3
NOVINKA
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: K8EC_series
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:900,00 Kč
cena vč. DPH:1 089,00 Kč
1 089,00 Kč
K výběru je více variant produktu (2)

varianty produktu (2)

název produktukód produktucenadostupnost
s přepínačem otočným PR3 K8EC-PR3 1 089,00 Kč Na objednávku
s přepínačem elektronickým PS4 K8EC-PS4 1 089,00 Kč Na objednávku
popis
obrázky
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Konvertor slouží pro příjem FM pásma 87,5 - 108MHz CCIR na radiopřijímačích s rozsahem 65,5 - 74 MHz OIRT (příp. 66-73MHz). Vzhledem na šířku nového pásma bylo nutné rozdělit celé pásmo na tři podrozsahy.

Modely série K8EC jsou kompletním konstrukčním modulem, který již nevyžaduje odbornou montáž, výhodné pro koncového zákazníka a lze jej tedy používat externě, stejně tak jej lze po vyvrtání dvou (tří) otvorů např. na zadní stěně elektronkových rádií instalovat uvnitř přístroje, leč bez zásahu do vlastní elektroinstalace rádia. Konvertor používá k napájení svůj malý síťový adaptér. Vstupní signál z antény, či výstupní do přijímače lze jednoduše přizpůsobit na jakýkoliv typ konektoru pomocí vybrané přechodky na F-konektor či kabelem s příslušnými konektory. Standartně je výrobek dodávám v provedení současné normy přijímačů VKV FM, tedy vstupní konektor IEC vidlice, výstupní IEC zásuvka s metrovým koaxiálním kabelem. IEC konektory jsou nesymetrické 75R. V případě vstupu do upravovaného přijímače na symetrických 300R (většina elektronkových rádií) nabízíme jako volitelné příslušenství patřičný symetrizační článek.

Pod-rozsahy:
1. 87,5 – 94,5 MHz
2. 94,5 – 102 MHz
3. 102 – 108 MHz

Nabízené varianty :

  1. K8EC-PR3 s vestavěným třípolohovým otočným přepínačem pod-rozsahů
  2. K8EC-PS4 s elektronickým přepínačem a indikací LED diodami zvoleného pod-rozsahu či vypnutého konvertoru. Více o přepínači PS4 zde.
Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT model K8EC-PR3
Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT model K8EC-PR3
Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT model K8EC-PR3
Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT model K8EC-PS4
Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT model K8EC-PS4
Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT model K8EC-PS4
Příslušenství pro konvertory VKV pásma K8E...Symetrizační člen pro elektronková rádia
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).