Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
70/76 (92%)
NE
6/76 (8%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 26
týden: 152
celkem: 100338

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Anténa teleskopická pro Tesla CONDOR - alternativní
NOVINKA

Anténa teleskopická pro Tesla CONDOR - alternativní

0% (0 hodnocení)
Neznámá
269,00 Kč
katalogové číslo: TS-CON-ANT
cena bez DPH:222,31 Kč
cena vč. DPH:269,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Alternativní teleskopická anténa pro radiomagnetofon Tesla CONDOR - komplet, včetně kloubu a uchycení.

Jedná se o alternativní řešení při vadné originální anténě, která vzhledem ke stáří výrobku a atypické konstrukci již dnes není k dostání. Toto řešení představuje velmi jednoduchou výměnu, ke které stačí šroubovák a trochu umu. Není potřeba nic upravovat ani vrtat či podobně. Po odšroubování zadního krytu odšroubujete vlastní držák antény (dva šroubky přes zadní víko), vyjmete držák ze kterého tahem odstraníte vnitřní (základní) část původní antény. Do tohoto samotného držáku vložíte kloub nové antény, který zafixujete přiloženým šroubem M3 do zářezu původního držáku. Nová anténa je ve složeném stavu o cca 1cm delší než původní, ale není to nějak na závadu.

V tomto případě jde spíše o funkčnost a částečnou záchranu pěkného, dnes již pomalu "RETRO" výrobku při absenci originálního dílu.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám