Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
70/76 (92%)
NE
6/76 (8%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 19
týden: 19
celkem: 99159

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Dekódovací modul CAM701 VO pro Skylink

0% (0 hodnocení)
Skladem
1 399,00 Kč
ks
katalogové číslo: CAM701
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:1 155,36 Kč
cena vč. DPH:1 397,98 Kč
RP:1,02 Kč
cena celkem (+ AF + RP):1 399,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Dekódovací modul CAM701 se systémem Viaccess Orca s integrovanou kartou Skylink podporuje dekódování satelitního vysílání Skylink v HD kvalitě.

Licencovaný dekódovací modul CAM701 pro satelitní/televizní přijímače s CI/CI+ slotem, určen pro nový kódovací systém Viacess Orca, včetně zabudované karty Skylink. Modul s kartou lze aktivovat buď jako kartu HLAVNÍ či jako podružnou kartu NEXT.

Pro plnou funkčnost je nutné modul registrovat v zákaznickém systému Skylink (možno přímo u nás na kamenné prodejně včetně předplatného balíčků),uhradit registrační poplatek 999,- Kč (registrační poplatek je zrušen) a dále vybrat z možností pravidelné platby některého z balíčku. Nebo jako druhá karta v domácnosti NEXT, kde se již aktivace také nehradí, s měsíčním poplatkem 119,-Kč.

Karta Skylink je nedílnou součásti a nelze jí od modulu oddělit.

= UPOZORNĚNÍ = ROZBALENÍM MODULU (z celoluidového obalu) SOUHLASÍTE S UŽITÍM SOFTWAROVÝCH PRÁV provozovatele služby SKYLINK (M7Group) a poté JIŽ NELZE MODUL VRÁTIT !!!

 
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám