Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
70/76 (92%)
NE
6/76 (8%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 24
týden: 150
celkem: 100336

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Silikonová vazelína - SILICONE GREASE

Silikonová vazelína - SILICONE GREASE, Balení 5g injekční stříkačka

0% (0 hodnocení)
Skladem
39,00 Kč
ks

katalogové číslo: LUB_SIL-05
cena bez DPH:32,23 Kč
cena vč. DPH:39,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Silikonová vazelína - SILICONE GREASE - Plastické mazivo - je to homogenní směs metylsilikonového oleje a aerogelu oxidu křemičitého. Má translucentní až bílo šedý odstín, nezapáchá a neobsahuje mechanické nečistoty. Vykazuje vysokou tixotropnost a penetrační schopnost. Odolává trvale provozním teplotám -70 °C až +150 °C. V uvedeném rozmezí teplot má jen malou změnu konzistence.

Chemická odolnost: odolává zředěným roztokům kyselin, alkálií a solí. Může být však narušován koncentrovanými kyselinami (sírovou, dusičnou, fluorovodíkovou) a roztoky louhů (sodného a draselného). Je inertní ke všem konstrukčním materiálům a nezpůsobuje bobtnání kaučuku, pryže ani plastických hmot.

Vlastnosti a použití: vynikající mazací schopnost (dvojice kov-kov, pryž-kov, jemná mechanika, kluzná i valivá uložení) - vodoodpudivost, odolnost proti vodě,vlhkosti a ostré vodní páře (elektrotechnika, izolace, ventily) - odolnost vůči minerální olejům, glykolům a metanolu - odolnost proti hlubokému vakuu (destil. kolony autoklávy, vakuové technologie) - nízké povrchové napětí,vysoká zatékavost do mikropórů ( velmi účinný separátor) - excelentní smáčivost a přilnutí k suchým povrchům kovů, keramiky i skla, kterým dodává velký povrchový odpor i při 100 % relativní vlhkosti. - velmi dobré dielektrické vlastnosti které se jen velmi málo mění v závislosti na teplotě, relativní vlhkosti a frekvenci (elektronika, elektrotechnika) - odolnost vůči kyslíku.

Balení:

  1. injekční stříkačka 2g (bez ostré špičky)
  2. injekční stříkačka 5g (bez ostré špičky)
  3. plastový kelímek 30g

Specifikace: NLGI 1, ISO 6743/9, ISO-L-X EEIA 1, DIN 51502, KSI 1 P -70

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (3)

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám