Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
69/75 (92%)
NE
6/75 (8%)
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 35
týden: 827
celkem: 95845

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Komplet mechanika mgf Tesla SMxxx - NOS

0% (0 hodnocení)
Neznámá
1 452,00 Kč
katalogové číslo: ND-TES_KM-SM5xx
cena bez DPH:1 200,00 Kč
cena vč. DPH:1 452,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Komplet mechanika kazetových magnetofonů řady SM550,551,580,581 , která vychází z mechanik SM260 a 261 oproti kterým obsahuje navíc elektronické spínače pro blokaci nahrávání (vylomené kazety) a přepínání typu pásku na CrO. 2-motorový systém, 3 elektromagnety, mechanické počitadlo, feritová mazací hlava a univerzální hlava ALPS Japan. Sočástí balení je originální evidenční list původní výroby Tesla.

Náhradní díl byl velmi pečlivě skladován, zabalen v mikroténovém obalu, proto i přes dlouhý čas od jeho výroby je opravdu jako nový.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám