Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
69/75 (92%)
NE
6/75 (8%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 47
týden: 450
celkem: 95468

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Gramo Thorens 295 Mk4 sada kondenzátorů pro RE-CAP

0% (0 hodnocení)
Skladem
690,00 Kč
sada
katalogové číslo: RE-CAP/TD295
cena bez DPH:570,25 Kč
cena vč. DPH:690,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

RE-CAP sada kondenzátorů DIY pro servis a upgrade gramofonu Thorens 295 Mk4 (celkem 18+1 ks)

Při opravách gramofonů v našem servisu jsme narazili na gramofon Thorens 295 (vychází z výroby gramofonů Tesla či Pro-Ject, SEV Litovel je vlastně výrobcem tohoto modelu...), který na desce řízení otáček je osazen elektrolytickými kondenzátory velmi nízké kvality, které jsou zdrojem častých poruch tohoto gramofonu. Jedná se o kondenzátory, které jsou obyčejné na 85°C, hlavně od firem HITANO, Jamicon, apod., přičemž od firmy HITANO se jedná o naprosto nekvalitní a poruchové součástky. Vzhledem k této skutečnosti jsme připravili kompletní sadu kvalitních radiálních kondenzátorů, převážně od Fy Nippon Chemi-Con řad KMZ, KY,...na 105°C, tedy těch z nejvyšších řad. Dále je sada doplněna o kvalitní polyesterový kondenzátor použitý jako rozběhový kondenzátor pro motor M400 (výrobce původně používá kondenzátor non-polarization, který má mnohonásobně horší parametry ESR, TgDelta či Q oproti polyesterovým (svitkovým) a to několikanásobně, cca 5-10 krát, který je navíc také často poruchový). Výměnou se zlepší i chod motorku.

Součástí sady je i popis a pozice kondenzátorů z důvodu, že plošný spoj neobsahuje poziční popis součástek, včetně možných záludností při výměně způsobené ne optimálně vyrobeným plošným spojem.

V případě, že potřebujete tuto úpravu (opravu) provést odborně (jste pouhým uživatelem), jste i tak na správné adrese -       náš SERVIS Vám toto provede, případně provádíme kompletní servis a nastavení gramofonů, včetně možnosti vystavení protokolu o nastavení parametrů a celkového stavu přístroje i jeho jednotlivých částí.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám