Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
71/77 (92%)
NE
6/77 (8%)
počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 57
týden: 141
celkem: 102381

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Konvertor VKV pásmo CCIR do OIRT typ K8E
BESTSELLER

Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT typ K8E - různé varianty, konvertor samostatný modul

0% (0 hodnocení)
Dočasně nedostupné

Hlídat dostupnost produktu

479,00 Kč
katalogové číslo: K8E
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:395,87 Kč
cena vč. DPH:479,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Konvertor slouží pro příjem FM pásma 87,5 - 108MHz CCIR na radiopřijímačích s rozsahem 65,5 - 74 MHz OIRT (příp. 66-73MHz). Vzhledem na šířku nového pásma bylo nutné rozdělit celé pásmo na tři podrozsahy. Je určený pro montáž do přijímače i mimo něj (umístěn ve stíněné krabičce z pocínovaného plechu). Změna rozsahu se provádí pomocí přepínače (v základní variantě není součástí). Je možné použít jakýkoliv mechanický 3-polohový (1-pólový) přepínač, 4-polohový (1-pólový, s možností vypnutí konvertoru) přepínač, nebo elektronický přepínač PS4, či dalších z nově nabízených variant např. PS3.
Napájecí napětí: 6 – 15V DC. (6-9V na přímo nebo 12-15V přes předřadný rezistor)

Pod-rozsahy:
1. 87,5 – 94,5 MHz
2. 94,5 – 102 MHz
3. 102 – 108 MHz

Modul vyžaduje odbornou montáž a není samostatně funkčním celkem !!! Pro laiky Vám nabízíme možnost instalace do Vašeho přístroje v našem odborném servisu.

Nabízené varianty:

  1. Samostatný konvertor - vstupní a výstupní koaxiální káblík cca 10 a 13cm, plochý 6-ti žilový barevně oddělený kablík cca 25cm pro napájení a přepínač pod rozsahů
  2. Konvertor s instalovaným tří-polohovým otočným přepínačem R3 pod-rozsahů 1až3 na plochý 4-žilový kabelík 25cm, včetně vysoce kvalitního přístrojového knoflíku s Al kleštinou, vstupní a výstupní koaxiální káblík cca 10 a 13cm, plochý 2-žilový barevně oddělený kablík cca 25cm pro napájení
  3. Konvertor s instalovaným čtyř-polohovým otočným přepínačem R4 pod-rozsahů 1až3 a možností vypnutí konvertoru, na plochý 4-žilový kablík 25cm, včetně vysoce kvalitního přístrojového knoflíku s Al kleštinou, vstupní a výstupní koaxiální káblík cca 10 a 13cm, plochý 2-žilový barevně oddělený kablík cca 25cm pro napájení - přepínač má stavitelné koncové polohy, lze v případě upravit bez vypínací polohy apod.(přepínač disponuje celkem 8-mi polohami s 1 paketem spínání)
  4. Konvertor s instalovaným tří-polohovým páčkovým přepínačem P3 pod-rozsahů 1až3 (s elektronickým obvodem umožňující posílat napětí pro přepnutí i v prostřední poloze páčkového spínače), na plochý 4-žilový kabelík 25cm, vstupní a výstupní koaxiální káblík cca 10 a 13cm, plochý 2-žilový barevně oddělený kablík cca 25cm pro napájení, bližší popis viz.K8-PS3
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (4)

BESTSELLER
479,00 Kč
Dočasně nedostupné
BESTSELLER
569,00 Kč
Dočasně nedostupné
BESTSELLER
609,00 Kč
Dočasně nedostupné
BESTSELLER
639,00 Kč
Dočasně nedostupné

podobné produkty

BESTSELLER
Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT typ K8Eb
379,00 Kč
Dočasně nedostupné
1 390,00 Kč
Produkt obsahuje varianty

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám