Vítáme Vás na stránkách E-shopu firmy AVE servis - Jak se Vám líbí nový grafický styl

Líbí se Vám nový E-shop ?
ANO
70/76 (92%)
NE
6/76 (8%)
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 54
týden: 1016
celkem: 98920

Více informací o naší firmě získáte na těchto stránkách

Pokud máte zájem o bazarové zboží z různých odvětví elektroniky, či nadnormativní zásoby součástek a náhradních dílů, koukněte zde na náš BAZAR na stránkách naší firmy. Najdete zde i mnoho dalších užitečných informací z oblastí elektroniky.

Oficiální stránky Fy ISKRA anténní technika, Slovinsko (Slovenia)

Katalog Antén, elektroniky a přístušenství ISKRA pro rozhlasový, televizní a datový příjem v PDF ke stažení.

NEW katalog Anténní techniky ISKRA pro příjem Lte v PDF ke stažení.

Jako TOP Partner SKYLINKu vám nabízíme veškeré služby (aktivace karet, úhrada předplatného přímo na naší prodejně s okamžitou aktivací, probíhající akce, smlouvy, instalace a servis,...) - veškeré aktuální informace jsou na stánkách SKYLINKu. Informace o zpětném přehrávání a příjmu až na čtyřech zařízeních současně najdete na Skylink LIVEtv. Tuto aplikaci najdete ve většině nových televizorů Smart či Android, nebo využít aplikací a sledovat v PC či mobilních telefonech. Variantou jsou také různé multimediální boxy k TV.

Otázky a odpovědi příjmu, dekódování a dekódovacích karet SKYLINK

 

Konvertor VKV pásma CCIR do OIRT model K8EC, s přepínačem elektronickým PS4

0% (0 hodnocení)
Neznámá
1 390,00 Kč
katalogové číslo: K8EC-PS4
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:1 148,76 Kč
cena vč. DPH:1 390,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Konvertor slouží pro příjem FM pásma 87,5 - 108MHz CCIR na radiopřijímačích s rozsahem 65,5 - 74 MHz OIRT (příp. 66-73MHz). Vzhledem na šířku nového pásma bylo nutné rozdělit celé pásmo na tři podrozsahy.

Modely série K8EC jsou kompletním konstrukčním modulem, který již nevyžaduje odbornou montáž, výhodné pro koncového zákazníka a lze jej tedy používat externě, stejně tak jej lze po vyvrtání dvou (tří) otvorů např. na zadní stěně elektronkových rádií instalovat uvnitř přístroje, leč bez zásahu do vlastní elektroinstalace rádia. Konvertor používá k napájení svůj malý síťový adaptér. Vstupní signál z antény, či výstupní do přijímače lze jednoduše přizpůsobit na jakýkoliv typ konektoru pomocí vybrané přechodky na F-konektor či kabelem s příslušnými konektory. Standartně je výrobek dodávám v provedení současné normy přijímačů VKV FM, tedy vstupní konektor IEC vidlice, výstupní IEC zásuvka s metrovým koaxiálním kabelem. IEC konektory jsou nesymetrické 75R. V případě vstupu do upravovaného přijímače na symetrických 300R (většina elektronkových rádií) nabízíme jako volitelné příslušenství patřičný symetrizační článek.

Pod-rozsahy:
1. 87,5 – 94,5 MHz
2. 94,5 – 102 MHz
3. 102 – 108 MHz

Nabízené varianty:

  1. K8EC-PR3 s vestavěným třípolohovým otočným přepínačem pod-rozsahů
  2. K8EC-PS4 s elektronickým přepínačem a indikací LED diodami zvoleného pod-rozsahu či vypnutého konvertoru. Více o přepínači PS4 zde.

***PŘIPRAVUJEME*** Variantu pro použití k autorádiím (jedná se hlavně spíš pro již historická autorádia s FM) se záporným pólem na kostře a univerzálním napájením v rozsahu 10-40V a ochranou proti přepólování viz.: K8ECAR

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

varianty produktu (2)

1 390,00 Kč
Neznámá
1 390,00 Kč
Neznámá

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Souhlasím
Upravit mé předvolby
Odmítám